משרד חקירות

     

משרד חקירות

שוק משרדי החקירות הפרטיות היום מאוד מפותח, וקיימים היום סוגים שונים ורבים של חקירות והתחמויות של משרדים בתחום. ישנן חקירות הנוגעות לביטוח ונזיקין, לכלכלה ולמסחר, לזכויות יוצרים. ישנן גם חקירות ע"י חוקר פרטי המערבות לקוחות סמויים, מעקבים ותצפיות, כמו גם חקירות וגבייה ברשות הפלסטינית ובדיקות לעוזרות בית ולמטפלים בקשישים, ועוד.
 
חברות ביטוח מבקשות את שירותי המשרד כדי לטפל בתביעות עקב תאונות דרכים, תאונות אישיות, פגיעה ברכוש ועוד. חקירות אלה כוללות גם שירותים ללקוחות פרטיים שניזוקו בדרך כזו או אחרת ואינם יכולים להוכיח זאת. חקירות אלה מבוצעות בזירת ההתרחשות, במהלך גובים עדויות ומכינים את הראיות לבית המשפט.
 
חקירות על רקע כלכלי ומסחרי:
 
משרד חקירות מתבקש לא פעם לפתור סוגיות כלכליות שונות הנוגעות לגופים כלכליים ומסחריים, כגון מודיעין עסקי, העלמת כספים, הונאות ועוד.
 
מעקבים ותצפיות:
 
צוות החוקרים הפרטיים של המשרד מבצע מעקבים ותצפיות אחר חשודים, לצורך איסוף ראיות מוצקות לביצוע חקירה.
 
חקירות וגבייה בשטחי הרשות:
 
משרד חקירות מבצע חקירות בשטחי הרשות הפלסטינית ישנם הכישורים לביצוע של משימות גבייה וחקירות מסובכות של תושבי הרשות הפלסטינית. דרוש כאן, מעבר ליכולת הטכנית ולידע המקצועי, גם חוקר פרטי מטעמנו המעורה באורח החיים ברשות הפלסטינית, שמכיר את השטח, את הסביבה, את השפה ואת התרבות המקומית על בוריה.
 
בדיקות לעוזרות בית ולמטפלים בקשישים:
 
אנשים רבים מעבירים את האחריות על ביתם או על יקיריהם שבאו בימים על אדם זר שאינו מוכר להם. אנשים אלה שרויים במצב של חוסר אונים משום שהם פועלים בלית ברירה ואין ביכולתם לקבל מידע אמין מיקירם על המטפל משום מוגבלותו. מסיבה זו, מטרתנוו היא לחקור את הנושא באמצעים טכניים ואחרים היכולים לתת תשובה ניאותה עבורכם.