חקירות פרטיות

     

חקירות פרטיות 

חקירות פרטיות, כשמן כן הן, הן חקירות המיועדות רק לצרכים פרטיים ואישיים של האנשים אשר פונים לחוקר פרטי. כך למשל, חקירות העוסקות בנושאים כלכליים, חקירות בתחומים פליליים, איסוף מידע מודיעיני או חקירות ביטוח אינן נכנסות תחת ההגדרה של חקירות פרטיות. כאשר נתקלים בבעיה אישית כל שהיא שאין ביכולתם לפתור בכוחות עצמכם, כדאי לפנות למשרד חקירות שיוכל לסייע לכם לפתור את המצב. ככל שתפנו למשרד החקירות בשלב מוקדם יותר, כך תגבירו את הסיכויים שהם יוכלו לפתור את הבעיה בדרך מהירה ויעילה יותר.
 
אם תבחרו במשרד חקירות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון, תוכלו להיות בטוחים שהוא יעניק לכם את שירותם של חוקרים פרטיים מקצועיים ודיסקרטיים המוסמכים מטעם משרד המשפטים ולדעת בוודאות כי כל המידע שייאסף במהלך החקירות יתבצע באופן חוקי על מנת שהוא יהיה קביל בבית המשפט.
 
ישנם שני סוגים של בעיות נפוצות שבעקבותיהן פונים לקבלת שירותים של משרד החקירות. סוג אחד של חקירות הוא חקירות אישות. במידה וקיים החשד כי בן או בת הזוג בוגדים בכם, אתם יכולים לפנות למשרד חקירות שמטרתו לבדוק אם יש ממש בחשד זה. במסגרת חקירות מן הסוג הזה, החוקר פרטי אוסף מידע רלוונטי מהלקוח או הלקוחה לגבי בן או בת הזוג ולאחר מכן מבצע מעקבים ולעיתים גם אוסף ראיות מן השטח כדי לאמת את הממצאים.
 
סוג אחר של חקירות פרטיות הוא חקירות המתבצעות כדי לאתר נעדרים. משרד החקירות אוסף מהלקוח את כל המידע הנחוץ על אותו אדם שנעלם על מנת שיוכל לבנות פרופיל מתאים, לנתח את הפעולות האחרונות שביצע אותו האדם וכדי לבנות את דרכי הפעולה הרצויות לאיתורו.
 
חקירות פרטיות מיועדות לכל אדם אשר נתקל בבעיה אישית בחייו וזקוק למשרד חקירות בכדי לפתור את הבעיה. בין אם מדובר בבעל החושד בכך שאשתו מנהלת רומן מחוץ לנישואין, בין אם אישה שזקוקה למידע ולראיות בכדי לבנות תיק גירושין ובין אם אתם מעוניינים לאתר אדם קרוב לכם שנעלם, חקירות פרטיות הן החקירות המתאימות לכם ביותר כדי לפתור את הבעיה בצורה מקצועית, דיסקרטית ויעילה.