חקירות פליליות

     

חקירות פליליות

מהן חקירות פליליות?
 
עבירות פליליות עולות לא פעם בכותרות בעיתונים, בחדשות ומדיה. עבירות פליליות הן אי ציות לחובות האזרח הבסיסיות במדינת ישראל. מבין המקרים בהם יש לבצע חקירה פלילית - הונאה, העלמות מסים, אלימות במשפחה ובקרב בני נוער, רצח, ריגול תעשייתי והאזנות סתר למטרות ריגול, זיוף מסמכים, גניבות זהות, התעללות בקטינים וקשישים,  ועוד.
 
משטרת ישראל היא גוף האכיפה העיקרי במדינה המטפל במקרים פליליים, אך מפאת עומס המקרים במחלקות הפלילים, מקרים שונים אינם מקבלים טיפול הולם. ישנם מקרים אשר מסווגים כמקרים דחופים יותר או מקרים זוטרים, ולכן הם אינם בסדר ראש העדיפויות של מחלקת הפלילים. במקרה וקיימת אוזלת ידה של המשטרה לסייע לכם, אנו במשרד חקירות נשמח לעמוד לרשותכם. צוות החוקרים הפרטיים של משרדי חקירות הנו צוות מיומן ומנוסה בתחום הפלילים. ברשותנו רשיונות לעיסוק בחקירות פליליות, ידע וניסיון רב שנים בתחום.
 
מה כוללים חקירות פליליות במשרד חקירות?
 
משרד חקירות אינו יכול להחליף את תפקידה של המשטרה במקרים פליליים. אך עם זאת, פעילותו של המשרד עשוייה להאיץ תהליכים ולקדם את המקרה לכדי חקירה מוצקה ויסודית על ידי המשטרה. במהלך חקירות פליליות במשרד חקירות, צוות החוקרים פועל באיסוף ראיות, האזנות סתר, צילומים, עדויות ועוד. תהליך איסוף חומרים אלו עשוי לקחת זמן רב על ידי צוות הפלילים המשטרתי, ומשרד החקירות מבצע אותו ביעילות ובמהירות. לעתים המשטרה פונה באופן ישיר לחוקרים פרטיים מנוסים על מנת לסייע להם בביצוע החקירה, ועל החוקרים מוטלת משימה חשובה - קידום חקירה פלילית, הבאת החשודים למעצר, הגשת תלונה במשטרה, וכן פעילות משפטית בבית המשפט לסיום המקרה בדין צדק.
 
אנו מתמחים בחקירות פליליות, מתוך ניסיון רב השנים שלנו אנו יודעים להעניק פתרונות מתקדמים לכל מקרה בהם ישנו חשד פלילי, ופועלים בתיאום עם המשטרה והגופים המוסמכים לביצוע חקירות פליליות. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי של חוקר פרטי מנוסה בתחום הפלילי ובחקירות פליליות.