חקירות כלכליות

     

חקירות כלכליות

מהן חקירות כלכליות?
 
חקירות כלכליות ע"י חוקר פרטי הנן חקירות נפוצות בעיקר בקרב חברות וגופים פרטיים העוסקים בענייני כספים ואשראי. מטרתן של חקירות כלכליות הינה לאתר רכוש של אדם או חברה, על מנת לוודא אמינות אדם או חברה לגבי המצב הכלכלי שלו/ה. מידע הנאסף בתהליך חקירה כלכלית מסייע לחוקרים הפרטיים לצייר תמונת מצב כוללת אודות כל האספקטים הכלכליים של אדם או חברה: הכנסות, הוצאות, רכוש בארץ ובחו"ל, ועוד. מידע זה עשוי להשליך על החלטות חשובות כמו האם להקצות לאדם זה אשראי, האם כדאי לבצע עסקה עם חברה מסוימת וכד'.
 
לשם מה נועדו חקירות כלכליות?
 
חקירות כלכליות נועדו לסייע לכל לקוח, הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי, לבצע החלטות מושכלות בעולם העסקים, לדו' - האם לבצע עסקה כזו או אחרת עם אדם או חברה מסוימת. בנוסף לכך, חקירות כלכליות שופכות אור על מצב כלכלי של אדם ובכך מסייעות במקרים בהם יש צורך באיתור נכסים של חייבים. איתור נכסי חייבים כולל את כל האספקטים החשובים: נכסים בארץ ובחו"ל, רכוש, חשבונות בנק וכספים, קופות גמל, תיקים שנפתחו לאדם בבית המשפט ועוד. כל פיסת מידע חיונית לביצוע חקירות כלכליות מקצועיות.
 
החברה מתמחה בביצוע חקירות כלכליות אודות אנשים פרטייים, חברות, שותפויות וכו'. במסגרת החקירה, המשרד - החוקר פרטי מאתר ומגלה מידע פיננסי מקיף אודות מושא החקירה. מתוך נסיון רב השנים שלנו עם חברות וגופים מובילים בתחום הביטוח והאשראי בארץ, אנו יודעים למקד את המידע הנאסף במהלך החקירה ולמקסם אותו על מנת להעניק שירות טוב ללקוח ולסייע לו לקבל החלטות מושכלות בהמשך הדרך.

במהלך חקירה כלכלית ניתן לקבל את הפרטים הבאים:
 
 מידע אישי אודות מושא החקירה ומשפחתו 
 כתובת מגורים עדכנית 
 פרטי נכסי נדל"ן בבעלות (בתים, מגרשים וכו') 
 קשרים לחברות עיסקיות (החזקת מניות בעלים, תפקידי הנהלה בחברות) 
 כלי רכב בבעלות נשוא החקירה 
 סניפי וחשבונות בנק 
 ביטוחי חיים / פנסיה / מנהלים 
 פעילויות עיסקיות נוספות