חקירות ילדים

     

חקירות ילדים

האם אתם מודאגים ממצבו של ילדיכם ומתלבטים בשאלות אלו:
מדוע הילד נעדר מהבית בלילות?
האם הוא נוהג בצורה פרועה?
האם הוא שותה ו/או מעשן?
באיזו חברה הוא מסתובב? 
 
שאלות אלו מציקות לכם?
 
אל דאגה, אנו בחקירות נבצע עבורכם מעקב מקצועי באמצעות חוקר פרטי ונספק לכם את כל התשובות. אנו מבינים כי אתם מעוניינים להגן על ילדיכם ונשמח לסייע לכם. 
 
השיטה שלנו:
 
בידיעתם של ההורים ובתיאום עימם, אנו יוזמים מעקב סמוי. במהלך המעקב אנו מעדכנים את ההורים בכל פרט ופרט. במידה והם מעוניינים להפסיק את המעקב, אנו מפסיקים. 
 
לנוחיותכם, הפעילויות שלנו מתבצעות בכל חלקי הארץ. נשמח לסייע לכם, כדי שתישנו טוב יותר בלילות. 
 
הילדים של היום מבלים שעות רבות יותר מול תוכניות טלוויזיה שונות או בגלישה חופשית ברשת האינטרנט, מדיות אשר חושפות את הילדים לעולמות מורכבים ומסוכנים יותר ממה שאנו, ההורים, נחשפנו אליהם בגילם. הילדים נחשפים ליותר אלימות, כלי נשק, סמים, אלכוהול, מין וכדומה וחלקם מנסים את הדברים הללו בעצמם, בחברת ילדים אחרים או בחברת אנשים בגירים שיכולים לדרדר את מצבם או לפגוע בהם.
 
ניתן לראות כי על פי מחקרים שנעשו עולה כי שיעור צריכת האלכוהול בקרב קטינים בישראל עומד על נתונים מדאיגים ונע כיום בין 50% ל- 60%. צריכה מוגברת של אלכוהול יכולה להוביל להרעלת אלכוהול, ומצב מוגזם של שיכרות יכול להוביל להתנהגות אלימה או למעורבות בתאונות דרכים. גם הנתונים של הרשות למלחמה בסמים אינם מעודדים כלל ומצביעים על כך ש-70 אלף בני נוער בישראל, בין הגילאים 12 ל- 18 משתמשים כיום בסמים, חלקם באופן קבוע וחלקם באופן חד-פעמי. הסמים הנפוצים, מריחואנה, חשיש והאקסטזי יכולים להוביל להתמכרות, למעשי אלימות, למחלות נפשיות ואפילו למוות בטרם עת.
 
בעקבות ההתנהלות הנוכחית של ילדינו ועל סמך הנתונים הללו, אין פלא כי ההורים של היום מודאגים מתמיד. כמובן שכל הורה צריך לנסות להיות מעורב יותר בחיי ילדיו, להתעניין במעשיהם ובעיקר לתת בהם אמון, אך לא תמיד הדבר הוא אפשרי ולא תמיד הילדים בגיל ההתבגרות מסכימים לשתף פעולה עם הוריהם. כאן נכנסות לתמונה חקירות ילדים ונוער.
 
חקירות ילדים ונוער נועדו למצבים כאלה, בהם ההורים חושדים שילדם צורך אלכוהול או משתמש בסמים, במידה והילד היה מעורב במעשה אלימות כלשהו, אם הילד מתנהג בצורה בלתי שגרתית, אם יש לבגדיו ריח של סיגריות, אם עייניו אדומות, אם הילד חוזר הביתה שיכור בשעות מאוחרות הביתה או כל פעילות יוצאת דופן אחרת. במידה ואיתרתם פעילות בלתי שגרתית בחייו של ילדיכם, כדאי לכם לפעול במהרה ובנחישות לפני שיהיה מאוחר מדי.
 
רק פנייה למשרד חקירות המתמחה בביצוע חקירות ילדים ונוער תוכל לעזור לכם להתמודד ולפתור מצבים אלו. החוקר פרטי יבצע את החקירות, גביית העדויות והמעקבים בצורה רגישה, דיסקרטית ומתוחכמת ויוכלו לתת לכם כלים ופתרונות כיצד ליישב את הבעיה בהמשך, כיצד למנוע מהמצב הנוכחי להדרדר ואף כיצד להגיע לילדיכם ולפתור את הבעיה בהקדם.