חקירות ביטוח

     

חקירות ביטוח

הבקשה לביצוע חקירות ביטוח מגיעה מחברות ביטוח שונות בישראל ובחו"ל. חברות ביטוח רבות נמצאות במצב בו לקוח דורש מהם כספים רבים, לעתים שלא בצדק, וחקירות אלו מסייעות לגלות האם אותו לקוח באמת זכאי לכספים אלו, או שמא קיים סילוף או שקר בבקשתו. שימוש באמצעים לא כשרים לקבלת כספים שלא מגיעים לנו הם תופעה ידועה בעולם הביטוח. אנו בתשובה חקירות מסייעים לכם לגלות את האמת אודות הלקוח, ולהשיב לכל לקוח את הכסף המגיע לו – ולא יותר.
 
קיימים אינספור מקרים בהם נמצאו הונאות מכוונות של אנשים פרטיים במטרה "לסחוט" כסף מחברת הביטוח, כגון: הצתה מכוונת של רכבים ובתי עסק, בימוי פריצה לבתים ודירות, הזמנה יזומה לגניבת רכב, הצהרה כוזבת על אובדן כושר עבודה ועוד. לכל בקשה של לקוח לפיצויים כספיים מחברת הביטוח – יש פוטנציאל לחקירה עמוקה ויסודית, אשר בסופה יתגלה האם הלקוח דובר אמת או שקר.
 
מרבית קהל היעד של חקירות ביטוח הוא אמנם חברות הביטוח, אך לא רק – גם לקוחות פרטיים הם חלק מקהל זה. במקרים כאלו מדובר באנשים פרטיים אשר נגרם להם נזק ואין ביכולתם להוכיח זאת אלא רק ע"י חוקר פרטי. במקרים של נזקים, חייבת חברת הביטוח לפצות את הלקוח בכספים, אך משום שאין לו שום אפשרות להוכיח כי נגרם לו נזק המחייב את חברת הביטוח לשלם – חברת הביטוח נמנעת מהתשלום. חקירות ביטוח עבור לקוחות פרטיים מסייעת להם לחשוף את הנזקים שנגרמו להם – ובכך להשיב ללקוח את הכסף המגיע לו.
 
אנו במשרד חקירות מתמחים בביצוע חקירות ביטוח ע"י שירות של חוקר פרטי בגין תאונות דרכים, צד ג', תאונות אישיות, רכוש ועוד. אתם מוזמנים לפנות אלינו, דיסקרטיות מובטחת.