חקירות

     

חקירות

הרבה מאיתנו חושבים כי חקירות זהו לא תחום שהם עשויים לפגוש בחייהם. האשליה הנוצרת בקרב מרבית הציבור היא שחקירות עולות לפרק רק במקרים קיצוניים במגזר הפרטי ועבור המגזר העסקי. אחרים יטענו כי חקירות הוא תחום שכמעט ופג מהמציאות והוא שייך לספרי שרלוק הולמס ודומיו. אך התמונה במציאות משתנה ומכה בפרצוף - מקרי ההונאות עולים משנה לשנה, מעילות והעלמות כספים ומקרים דומים להם - הם רק קצה הקרחון. חששות בין בני זוג קיימים וימשיכו להתקיים, וסיפורי בגידות צצים חדשים לבקרים. אנו חיים במציאות סבוכה בה חקירות הם לא פרי דמיונם של סופרים - הם המציאות הקיימת. 
 
אנו מציעים מגוון שירותי חקירות למגזר העסקי והפרטי כאחד:
 
חקירות פרטיות מתפרסות על תחומי אישות, ביטוח, וילדים. אנו מבצעים שירותי חקירות אישות - למקרים בהם חששות לבגידה נמצאים בין בני הזוג. חששות כאלו ואחרות גם מגיעות לידי מיצוי במסגרת החקירה - האם לבן/בת הזוג ישנו רכוש מוחבא? האם ישנם חשבונות בנק וכספים שאינם ידועים לכם? האם בו או בת הזוג מסתירים מכם משהו חשוב וקריטי לחיי הנישואין? שאלות וחששות בין בני זוג הנם עניינים רגישים מאוד,אנו מטפלים בכל שאלה וחשש בדיסקרטיות ואמינות חסרת תקדים.
 
חקירות פרטיות נוספות הנן חקירות ביטוח לתביעות קטנות של מבוטחים מול חברת הביטוח. כאשר חברת הביטוח "העלימה" כספים, או סירבה לפצות את המבוטח בכסף אשר מגיע לו ביושר - אנו נכנסים כאן לתמונה.
מלבד זאת, אנו מבצעים חקירות מחשב עבור חברות ועסקים קטנים. מטרת חקירות אלו היא למנוע דליפה של מידע רגיש החוצה, וכן לאתר את מקורות הדליפה הקיימים והפוטנציאלים של מידע דיגיטלי. במסגרת זו, ניתן לבצע חקירת עובדים מקיפה הבוחנת את מהימנות ושקיפות העובד במקום עבודתו.
 
חקירות ילדים ונוער ע"י חוקר פרטי מיועדות למקרים בהם ישנו חשש של התעללות בקרב ילדים ונוער, התעללות מינית ופיזית, חשש לאלכוהול וסמים בקרב בני הנוער, וחשש לנטיות אובדניות. תחום החקירות עבור ילדים ונוער הנו תחום אשר מקבל תאוצה רבה בשנים האחרונות. עקב הצפה של מערכת הרווחה בישראל, מקרים רבים המתרחשים בבתי ספר ואף לאחר שעות הלימודים אינם מקבלים מענה הולם. כאן אנו נכנסים לתמונה, במטרה לשפוך אור על האמת ולתת טיפול הולם לכל מקרה אשר יהיה.
 
בכל תיק חקירה של משרד, צוות חוקרים פרטיים מנוסים נכנס לפעולה. הצוות משלב את כל הכלים המתקדמים והציוד הטכני לחקירה ממוקדת ויעילה. הותק והניסיון רב השנים שלנו בענפי החקירות השונים מדבר בעד עצמו בכל פעם מחדש. אם גם אתם הגעתם ליום בו עולה הצורך לחקירה מקיפה ע"י חוקר פרטי - הנכם מוזמנים לפנות אלינו. צוות החוקרים הפרטיים ישמח להיפגש עמכם, לשמוע את חששותיכם ולהפיג אותם.